WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Jednak aby podgrzać nieco atmosferę, podczas jednego z wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy morderstwa z podstawionymi zbirami oraz agentami FBI. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część gry… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, by rozwiązać zagadkę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, iż mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne zasady, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Bardzo zabawna i zaskakująco satysfakcjonująca, Game Night to thriller komediowy, który dodatkowo wzmacnia moje uznanie dla komediowej sprawności pisarza / reżysera Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina (Spider-Man: Homecoming, Horrible Bosses). Założenie o grupie par w dzikiej “nocnej grze”, o której nie wiedzą, jest prawdziwe, wydaje się, że może pójść źle na tak wiele różnych sposobów, głównie nie będąc w stanie utrzymać swojego założenia. Na szczęście film jest wypełniony silnymi postaciami, którym każdy daje chwilę na zabłyśnięcie. Jason Bateman i luźna Rachel McAdams są zabawni jako nasza główna para, a są jeszcze lepsi, gdy odbijają się od siebie nawzajem, ale prawdziwą gwiazdą filmu jest zabawny Jesse Plemons (Hostiles) jako strasznie intensywny sąsiad. Plemoni będą trzymać się pewnych dowcipów, biorąc coś, co było zabawne i pchając je w jeszcze bardziej zabawne, bardziej niezręczne miejsce. Komiksowe kawałki są dobrze rozwinięte i sprytne, skonfigurowane wcześniej i mogą poruszać się w nieoczekiwanych kierunkach, aby lepiej komplikować sprawy. Podczas gdy film jest wyraźnie riffem w filmie Davida Finchera The Game, z chytrym wizualnym ukłonem w stronę charakterystycznego stylu Finchera, dowcipy nie gubią się, gdy akcja się nagrzewa. Dobra komedia akcji zapewnia, że ​​sekwencje akcji lub suspensu wciąż są konstruowane przez pryzmat komedii. Często się śmiałem i zaskakująco ciężko przez cały film. Game Night to szalenie zabawny film, który ma wiele nagród i przyjemnych niespodzianek. Film był ostry, a chemia tropów była odpowiednia dla pieniędzy. Niektóre z typowych pułapek współczesnych komedii to wymuszony humor, który się nie klika. Film jest bardzo zabawny dla pierwszej sekcji, a dziwaczny sąsiad nie jest rozgrywane za pieniądze, które jest warte. Czarna komedia dobrze się trzyma i nigdy nie pozdrawia gości, co jest oznaką właściwej równowagi dla filmowców. Film jest trochę chybiony, ale nie ma go wystarczająco długo, by zanudzić cię zwykłymi delikatnymi chwilami. Denerwujący wątek fabularny polegający na tym, że ma się złoczyńcę, który nie jest znany żadnej z władz, ale postanawia pozwolić wszystkim odejść? Naprawdę głupi i denerwujący. Koncepcja nocnej gry jest interesującą notatką, ale nie jest wyzyskiwana dla całej jej wartości, byłam dla kilku i zawsze są dość zabawni. Fajny film, ale brakuje mu głębi, by być klasycznym, podobnym do poprzednich Horrible Bosses, które zespół stworzył.

Zapraszamy na darmową projekcję filmu Wieczór gier online. Aby oglądać bez limitów wystarczy dokonać rejestracji na naszej stronie. Wieczór gier online to bez wątpienia oferta dla wszystkich wielbicieli dobrego filmu. Scenariusz tego filmu to na pewno świetny pomysł na niezły film. Film Wieczór gier online to gwarant tego iż spędzony czas na oglądaniu nie będzie stracony. Będzie to znakomity pomysł na zimowy wieczór. Zapraszamy do oglądania.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier

Wieczór gier online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier premiera

Wieczór gier ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier z lektorem cda

Wieczór gier z lektorem online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online

Leave a Reply